BeautIX

לשיחת ייעוץ חינמית!
072-3951029

קורס פדיקור קוסמטי

קורס פדיקור קוסמטי

5/5
סוגי בניית ציפורניים

קורס פדיקור קוסמטי זו תכנית הכשרה מקיפה המיועדת לקוסמטיקאיות מתחילות המעוניינות ללמוד כיצד להעניק שירותי פדיקור קוסמטי מקצועיים. קורס זה בן 3 ימים מכסה מגוון רחב של נושאים החיוניים לשליטה באמנות הפדיקור הקוסמטי. הסילבוס תוכנן בקפידה כדי לספק לסטודנטיות הבנה מקיפה בנושא בשילוב עם התנסות מעשית על מנת לצאת אל השוק מוכנות לעבודה! שנתחיל?

שלבי העבודה בפדיקור ג'ל

בקורס פדיקור קוסמטי נלמד את כל שלבי העבודה בפדיקור ג'ל, החל מהכנת הציפורניים ועד למריחת שכבת הלק הסופית. התלמידות ילמדו על המוצרים והכלים השונים המשמשים בתהליך ויקבלו הסבר שלב אחר שלב על הטכניקות הכרוכות בכך. הן גם ילמדו כיצד לבחור את המוצרים הנכונים לסוגי עור ומצבי ציפורניים שונים.

האנטומיה של הציפורן

כמו כן, ילמדו התלמידות על האנטומיה של הציפורן ומבנה הציפורן. זה יאפשר להן להבין טוב יותר כיצד לטפל בציפורניים וכיצד להימנע מפגיעה בעור או בציפורניים בתהליך הפדיקור.

כלים וחומרים שונים

קורס פדיקור קוסמטי יכיר לתלמידות כלים וחומרים שונים המשמשים בפדיקור קוסמטי, כמו מכונת שיוף לציפורניים, מכשירי חיטוי וסוגים שונים של ג'לים ולקים. הן ילמדו כיצד להשתמש בכלים אלו ביעילות וכיצד לשמור עליהם במצב טוב.

פדיקור קוסמטי לעומת פדיקור רפואי

אחת השאלות הנשאלות ביותר בתחום – מה הוא ההבדל בין פדיקור קוסמטי לפדיקור רפואי. התלמידות ילמדו על הטכניקות השונות המשמשות בכל אחד מהטיפולים לעיל וכיצד לקבוע איזה סוג של פדיקור הוא הטוב ביותר עבור כל לקוחה.

עבודה מעשית בליווי צמוד של מורה 

קורס פדיקור כולל עבודה מעשית מלאה על מודליסטית שהתלמידות יוכלו לבחור ולהזמין בעצמן ובליווי צמוד של המורה. זה ייתן לתלמידות את ההזדמנות לתרגל את הטכניקות שלמדו בצורה פרקטית ולקבל משוב והדרכה מהמורה שלהן.

עבודה עם מכונת השיוף

התלמידות ילמדו על העבודה עם מכונת השיוף, כמו כיצד להתאים את ההגדרות להשגת התוצאה הרצויה. הן ילמדו על הסוגים השונים של ראשי השיוף הזמינים וכיצד לבחור את המתאים לכל לקוחה בהתאמה אישית.

זיהוי והתמודדות עם מחלות ציפורניים

נושא חשוב נוסף שנדון עליו בקורס הוא זיהוי והתמודדות עם מחלות ציפורניים. התלמידות ילמדו כיצד לזהות את הסימנים של מצבי ציפורניים שונים, וכיצד להמליץ על הטיפול המתאים לכל אחת. כמו כן ילמדו על ההקשר בין חשיבות השימוש במכשירי חיטוי והיגיינה למניעה והתפשטות של מחלות ציפורניים.

התאמת מבנה אנטומי למבנה הציפורן

כמו כן, הקורס ילמד את התלמידות כיצד להתאים מבנה אנטומי למבנה הציפורן. זה יאפשר להן לספק חווית פדיקור מותאמת אישית לכל לקוחה, על בסיס הצרכים וההעדפות האישיות שלה.

טכניקות להסרת ג'ל

הקורס יכסה את טכניקות הסרת הג'ל, כולל שיטות עבודה מומלצות להסרת ג'לים בצורה בטוחה ויעילה. זו היא מיומנות חשובה לכל קוסמטיקאית, שכן היא חיונית לשמירה על בריאות ומראה הציפורניים.

הענקת תעודת סיום קורס

בסיום הקורס יקבלו הסטודנטיות תעודת סיום רשמית מבית AcademIX. תעודה זו תכיר בהישגיהן ותהווה נכס יקר ערך עבור הקריירה העתידית שלהן בתחום הפדיקור הקוסמטי.

יתרונות בקורס פדיקור קוסמטי:

  1. התנסות פרקטית ומעשית בטכניקות פדיקור ג'ל העדכניות ביותר.
  2. היכרות מעמיקה עם האנטומיה של הציפורן וכיצד להתאים אותה למבנה הציפורן.
  3. ניסיון בשימוש בכלים וחומרים שונים לרבות מכשירי חיטוי ומכונות שיוף.
  4. הבנת ההבדל בין פדיקור קוסמטי לפדיקור רפואי.
  5. הזדמנות לעבוד בצמוד למורה מלאה בניסיון במהלך העבודה המעשית וקבלת משוב מיידי.
  6. זיהוי ולמידה כיצד להתמודד עם מחלות ציפורניים שונות.
  7. הענקת תעודת סיום קורס המהווה הסמכה רשמית מבית AcademIX.
  8. למידת טכניקות ההסרה הנכונות עבור פדיקור ג'ל.
  9. הזדמנות לשפר את הכישורים והידע שלך בסביבה תומכת ולומדת.
  10. לקוסמטיקאיות שכבר בשוק: היכולת להציע מגוון רחב יותר של שירותים ללקוחות שלך ולהגדיל את פוטנציאל ההכנסות שלך.

סיכום

לסיכום, קורס פדיקור קוסמטי מהווה הזדמנות מצוינת לקוסמטיקאיות מתחילות ללמוד את הטכניקות השונות כדי להפוך למקצועניות פדיקור והכלים העדכניים ביותר בתחום. קורס זה בן 3 ימים מכסה את כל הנושאים החיוניים, החל מאנטומיה של הציפורן ועד לכלים והחומרים השונים הנדרשים לפדיקור מוצלח. לאורך הקורס יקבלו המשתתפות הדרכה מעשית ועבודה מעשית מלאה על מודליסטית בליווי צמוד של המורה. הקורס עוסק גם בנושאים כמו זיהוי והתמודדות עם מחלות ציפורניים וכיצד להסתגל למבנה האנטומי של הציפורן. בתום הקורס יגיעו המשתתפות להבנה מעמיקה של שירותי פדיקור קוסמטי ויזכו לתעודת סיום קורס. קורס זה הינו הפלטפורמה המושלמת לקוסמטיקאיות מתחילות לרכוש את כישוריהן בתחום הפדיקור הקוסמטי, לקבל את כל הכלים הנחוצים והביטחון הדרוש ופשוט – לצאת לדרך בצורה הטובה ביותר!

תוכן קורס

להרשמה

גלריה

שאלות נפוצות

בין אם אין לך שום ידע בקוסמטיקה אבל את רוצה להתחיל, בין אם את קוסמטיקאית מתחילה ובין אם את כבר זמן מה בתחום, הקורס הזה מתאים לכל אחת אשר רוצה לדעת את סודות הפדיקור הקומסטי מא'-ת' ברמה המקצועית ביותר ולקחת את עצמה ואת העסק שלה צעד קדימה!

אורך הקורס הינו שלושה מפגשים שנפרשים על פני שלושה ימים.

בוודאי!
כמו שאנחנו דוגלים ב-AcademIX, אנחנו פותחים מערכות יחסים ארוכות טווח. לכן גם לאחר סיום הקורס, תהיה לנו קבוצה משותפת בה נתמוך ונענה על כל שאלה או בעיה שתהיה.

בטח! אנחנו ב-AcademIX מאמינים בפרקטיקה נטו. הקורס כולו בנוי ומבוסס על ידע וכלים פרקטיים על מנת שבסיום הקורס כל תלמידה תהיה מוכנה ב-100% על מנת להתחיל לעבוד ולקבל לקוחות לעסק.

שאלה מצוינת – בוודאי!
כל החומר שמועבר בקורס פדיקור קוסמטי מבוסס על ניסיון קודם של אור מנהלת האקדמיה ושאר הצוות. אין פה ניחושים, כל שיטה שתלמדו – נכתבה בדם! 

מוזמנת להירשם לניוזלטר שלנו!

אין מה לחשוש - אנחנו שולחים רק דברים מעניינים 🙂 קורסים חדשים שיוצאים, מבצעים שווים, כתבות מעניינות באתר ועוד.

לא בטוחה איזה קורס מתאים לך ?

מוזמנת ליצור איתנו קשר ונעשה שיחת ייעוץ חינמית לחלוטין בה נעזור לך ונגיע ביחד להבנה איזה קורס הוא האידיאלי עבורך.

שירות 24/7

מיותר לציין, אבל כל התלמידות שלנו זוכות לשירות בואטסאפ 24/7 על כל שאלה או בעיה שעולה במהלך ההכשרה וגם לאחריה.

בית הספר שלנו

בית הספר שלנו מכיל כיתת לימוד אחת, באווירה אינטימית ויחס אישי ונמצא בגבעתיים.