BeautIX

לשיחת ייעוץ חינמית!
072-3951029

קורס ניהול עסקי

קורס ניהול עסקי

5/5
סוגי בניית ציפורניים

ניהול עסק מצליח בתחום היופי דורש יותר משליטה במיומנויות של בניית ציפורניים, פדיקור או הוצאת שיער בלייזר. זה גם דורש הבנה חזקה של עקרונות הניהול העסקי. לכן, אנחנו ב-AcademIX נרגשים להציע קורס בן יומיים בנושא "ניהול עסקי לקוסמטיקאיות" המיועד במיוחד למתחילות בתעשיית היופי.

שיווק בסיסי

בקורס ניהול עסקי נסקור את יסודות השיווק לעסק בתחום היופי. הבנת שוק היעד שלך, יצירת תוכנית שיווקית ושימוש במדיה חברתית לקידום העסק שלך, כולם חיוניים להצלחת העסק. נצלול עמוק לתוך ההיבטים השונים של השיווק, וכיצד לזהות את שוק היעד שלך, וניצור תוכנית שיווקית המותאמת לעסק שלך. בנוסף, נדון בחשיבות המיתוג וכיצד ליצור תדמית עקבית לעסק שלך. נדבר על החשיבות של יצירת לוגו, ערכת צבעים ואסתטיקה כללית שמייצגת את העסק שלך ומבדילה אותו מהמתחרים.

הקמת קהל לקוחות

בחלק זה נתמקד באסטרטגיות לבנייה ושמירה על בסיס לקוחות חזק. זה יכלול נושאים כמו רשתות חברתיות, שירות לקוחות ושימור. בניית בסיס לקוחות נאמן חיונית להצלחת כל עסק, ואנו נעסוק בשיטות העבודה המומלצות לבנייה ותחזוקה של קשרים עם הלקוחות שלך. זה כולל את החשיבות של מתן שירות לקוחות מעולה, כמו גם כיצד לתקשר ביעילות עם הלקוחות שלך ולהבין את הצרכים שלהם. בנוסף, נדון בחשיבות השמירה על תיעוד מדויק של הלקוחות שלך וכיצד להשתמש במידע זה כדי לשפר את העסק שלך. על ידי הבנת ההעדפות והצרכים של הלקוחות שלך, תוכלי להתאים את השירותים שלך, לשדרג אותם וליצור לעצמך בידול עם הזמן.

ניהול יומן כחלק מניהול עסקי

ניהול יומן נכון הוא מרכיב מרכזי בניהול עסק מצליח בתחום היופי. זה מאפשר לך לקבוע פגישות ביעילות, להימנע מהזמנת יתר ולהבטיח שיש לך מספיק זמן להתכונן לכל לקוח/ה. נדון כיצד ליצור ולהשתמש במערכת היומן, נדבר גם על דרכים למיקסום הזמן שלך ולמזעור מתח. כמו כן, נסקור את החשיבות של אישור פגישה ותזכורות, כמו גם את השימוש במערכות תזמון מקוונות כדי לעזור לייעל את התהליך. על ידי קיום לוח זמנים מאורגן ויעיל, תוכלי להבטיח שהלקוחות שלך יקבלו את השירות הטוב ביותר, ותוכלי לתכנן טוב יותר את הזמן והמשאבים שלך.

התנהלות פיננסית

התנהלות פיננסית נכונה חיונית להצלחת כל עסק, ותעשיית היופי אינה יוצאת דופן. בקורס ניהול עסקי נסקור את היסודות של ניהול פיננסי, כולל הנהלת חשבונות, תקצוב ותמחור שירותים ומוצרים. תלמדי כיצד ליצור ולהשתמש בדוחות פיננסיים כדי לקבל החלטות מושכלות לגבי העסק שלך. זה כולל הבנת הדוחות הכספיים שלך, יצירת תקציב ותמחור השירותים והמוצרים שלך בצורה רווחית עבור העסק שלך. בנוסף, נדון בחשיבות של שמירת רישומים פיננסיים מדויקים ושימוש באפליקציה להנהלת חשבונות כדי לעזור לייעל את התהליך.

בחירה ושימוש בכלים עסקיים

בחלק זה של הקורס, נדון בכלים ובטכנולוגיות השונות העומדות לרשות קוסמטיקאיות, לרבות תוכנות לתיאום פגישות, תוכנות לניהול קשרי לקוחות ותוכנות לניהול פיננסי. אנו נסקור גם כיצד להשתמש בכלים אלה ביעילות כדי לשפר את הפעילות העסקית שלך. על ידי הבנת הכלים השונים וכיצד להשתמש בהם, תוכלי לייעל את הפעילות העסקית שלך ולקבל החלטות מושכלות יותר.

יתרונות קורס ניהול עסקי לקוסמטיקאית מתחילה

  1. תלמדי את היסודות של ניהול עסק: הקורס מכסה את כל עקרונות הניהול העסקיים החיוניים הדרושים לניהול עסק קוסמטיקה מצליח.
  1. מותאם לתעשיית הקוסמטיקה: הקורס מיועד במיוחד לתעשיית הקוסמטיקה, מה שהופך אותו למותאם אישית וזה בא לידי ביטוי בכלים שנלמד להשתמש בהם, בתמחור השירותים, באסטרטגיית השיווק ועוד.
  1. קפיצה למים: כבר במהלך הקורס אתן תקפצו למים! בליווי צמוד שלנו, תקבלו את הביטחון הנחוץ ותתחילו לשווק את עצמכן, להשתמש בכלים עסקיים, לנהל יומן ועוד.
  1. הזדמנויות נטוורקינג: אין יותר כיף מלהכיר קוסמטיקאיות נוספות בתחילת הדרך, להתחבר, לשתף כל אחת באתגרים שלה ולצמוח ביחד לטווח הרחוק.
  1. תמיכה שוטפת: הקורס נגמר? אנחנו לעד! הצוות שלנו ב-AcademIX כאן ללוות אתכן כמה שתצטרכו בתמיכה גם לאחר סיום הקורס.

סיכום

בסיום קורס זה, תהיה לכן הבנה חזקה של עקרונות הניהול העסקיים החיוניים לניהול עסק קוסמטיקה מצליח. תלמדו כיצד להקים בסיס לקוחות חזק, לנהל את היומן בצורה מסודרת, כיצד להתנהל פיננסית נכון, איך לתמחר את השירותים והמוצרים כמו שצריך וכיצד לעשות שימוש בכלים טכנולוגיים-עסקיים שיקלו על כל התהליך. עם הידע הזה, תוכלו לקבל החלטות מושכלות לגבי העסק שלכן שיובילו להצלחה ארוכת טווח. הקורס מיועד לקוסמטיקאיות מתחילות ומהווה הזדמנות מושלמת לאלו המחפשות להקים עסק משלהן או לאלו שנמצאות בענף זמן מה אך רוצות לקחת את העסק שלהן לשלב הבא.

תוכן קורס

להרשמה

גלריה

שאלות נפוצות

בין אם את קוסמטיקאית מתחילה ובין אם את כבר זמן מה בתחום, הקורס הזה מתאים לכל קוסמטיקאית אשר רוצה לדעת איך לנהל עסק קוסמטיקה מא'-ת' ברמה העסקית ולקחת את עצמה צעד קדימה!

אורך הקורס הינו שני מפגשים שנפרשים על פני יומיים.

בוודאי!
כמו שאנחנו דוגלים ב-AcademIX, אנחנו פותחים מערכות יחסים ארוכות טווח. לכן גם לאחר סיום הקורס, תהיה לנו קבוצה משותפת בה נתמוך ונענה על כל שאלה או בעיה שתהיה.

לא. הקורס כולו ממוקד בניהול עסקי – כיצד לנהל נכון את עסק הקוסמטיקה שלך מא'-ת' כדי לחסוך כמה שיותר טעויות, לזרז את הצמיחה העסקית שלך ובשורה התחתונה – לסלול לך את הדרך להצלחה.

שאלה מצוינת – בוודאי!
כל החומר שמועבר בקורס ניהול עסקי לקוסמטיקאית המתחילה מבוסס על ניסיון קודם של אור מנהלת האקדמיה ושאר הצוות. אין פה ניחושים, כל שיטה שתלמדו – נכתבה בדם! (או בלק :))

מוזמנת להירשם לניוזלטר שלנו!

אין מה לחשוש - אנחנו שולחים רק דברים מעניינים 🙂 קורסים חדשים שיוצאים, מבצעים שווים, כתבות מעניינות באתר ועוד.

לא בטוחה איזה קורס מתאים לך ?

מוזמנת ליצור איתנו קשר ונעשה שיחת ייעוץ חינמית לחלוטין בה נעזור לך ונגיע ביחד להבנה איזה קורס הוא האידיאלי עבורך.

שירות 24/7

מיותר לציין, אבל כל התלמידות שלנו זוכות לשירות בואטסאפ 24/7 על כל שאלה או בעיה שעולה במהלך ההכשרה וגם לאחריה.

בית הספר שלנו

בית הספר שלנו מכיל כיתת לימוד אחת, באווירה אינטימית ויחס אישי ונמצא בגבעתיים.