BeautIX

לשיחת ייעוץ חינמית!
072-3951029

קורס אפילציה (הסרת שיער לצמיתות)

קורס אפילציה (הסרת שיער לצמיתות)

5/5
סוגי בניית ציפורניים

אם למדנו משהו בעקבות משבר הקורונה העולמי, זה שאנשי היי טק ועובדי משרדים למיניהם הם לא באמת עובדים חיוניים, אך כל אנשי מקצועות הביוטי הם האנשים החשובים באמת, שאף אחד מאיתנו לא יכול להסתדר בלעדיהם.

בחישוב קצר ובמשוואה ברורה הבנו גם, שכדאי שנעשה כמה קורסים שקשורים לעולם הביוטי ונדע לספר קצוות, לעשות צבע בשיער, נלמד כיצד מורידים לק ג'ל ונדע דבר או שניים על אפילציה.

יופי וטיפוח הינו היבט חשוב בחייהם של אנשים מאז ומתמיד. עם הביקוש הגובר לשירותי הסרת שיער, קוסמטיקאיות חייבות להישאר מעודכנות בטכניקות ובציוד העדכניים ביותר בתעשייה. קורס אפילציה – הסרת שיער לצמיתות במחט חשמלית, מיועד במיוחד לקוסמטיקאיות מתחילות שרוצות לקחת את כישוריהן לשלב הבא. הקורס האינטנסיבי, בן שלושה ימים, מכסה את כל ההיבטים החשובים של הסרת שיער, החל ממבנה השיער ועד ליישום המעשי של הטכניקות המומלצות ביותר.

מבנה השיער

שיער הוא חלק חיוני מרקמת העור והבנת המבנה שלו היא הצעד הראשון למתן שירותי הסרת שיער יעילים. השיער מורכב משלוש שכבות. הבנת מבנה השיער עוזרת לקוסמטיקאיות לבחור את הטכניקה הנכונה להסרת שיער עבור לקוחותיהן ובקורס אפילציה ילמדו את המבנה לעומקו.

שלבי צמיחת השיער

צמיחת השיער מתרחשת בשלושה שלבים – אנגן, קטגן וטלוגן. קוסמטיקאיות חייבות להבין את השלבים השונים של צמיחת שיער כדי לספק שירותי הסרת שיער יעילים. התלמידות שלנו בקורס אפילציה ילמדו שלבים אלו בצורה רחבה וכזו שתתן להן רמת שירות מקצועית וגבוהה.

ציוד להסרת שיער במחט חשמלית

הסרת שיער במחט חשמלית דורשת ציוד ספציפי, כולל מכשיר המחט החשמלי וציוד חיטוי והיגיינה. הקורס מכסה את הסוגים השונים של מכשירי מחט חשמליים הקיימים בשוק ואת מכשירי החיטוי הנדרשים לשמירה על היגיינה במהלך ההליך. קוסמטיקאיות ילמדו כיצד לבחור את הציוד המתאים ללקוחותיהן בהתאם לסוג העור והדרישות להסרת שיער.

מכשירי חיטוי

חיטוי והיגיינה הינם חיוניים בכל שירותי יופי והסרת שיער אינה יוצאת דופן. קורס אפילציה (הסרת שיער לצמיתות), מכסה את מכשירי החיטוי השונים הקיימים בשוק ואת חשיבותם בשמירה על היגיינה במהלך ההליך. קוסמטיקאיות ילמדו כיצד לחטא נכון את הציוד שלהן כדי למנוע זיהומים או סיבוכים כלשהם במהלך תהליך הסרת השיער.

גורמים המשפיעים על צמיחת שיער

צמיחת השיער מושפעת ממספר גורמים, כולל גנטיקה, הורמונים, גיל ואורח חיים. קוסמטיקאיות חייבות להבין את הגורמים הללו כדי לספק שירותי הסרת שיער יעילים. הקורס מכסה את הגורמים השונים המשפיעים על צמיחת השיער וכיצד הם יכולים להשפיע על תוצאות הסרת השיער.

עבודה מעשית עם מחט חשמלית

החלק המעשי של הקורס נועד לספק התנסות מעשית פרקטית לתלמידות שלנו ב-AcademIX  לפני יציאתן אל השוק. הקוסמטיקאיות הצעירות יעשו טיפול מעשי על מודליסטית ויתרגלו את טכניקת הסרת השיער במחט חשמלית באזורים שונים בגוף בליווי צמוד של מורה מנוסה. ניסיון מעשי זה חיוני ליצירת ביטחון בקרב הסטודנטיות שלנו.

שיטות שונות להסרת שיער

בקורס נלמד על שיטות הסרת השיער השונות הקיימות בשוק, כולל היתרונות והחסרונות לכל שיטה. התלמידות שלנו ילמדו כיצד לבחור את הטכניקה הנכונה להסרת שיער עבור לקוחותיהן בהתאם לסוג העור ודרישות הסרת השיער שלהן.

הענקת תעודת סיום קורס

בסיום הקורס, כל התלמידות יקבלו תעודת סיום רשמית מבית AcademIX המהווה הסמכה מקצועית בתחום האפילציה – הסרת שיער לצמיתות ע"י מחט חשמלית. התעודה מוענקת לאחר סיום מוצלח של כל הקורס והעבודות המעשיות, ומשמשת כהוכחה למעסיקים וללקוחות כי הקוסמטיקאית הצעירה עברה הכשרה מקיפה ומקצועית בהסרת שיער במחט חשמלית.

שיטות להסרת שיער

נכון לכתיבת שורות אלה, האנושות גילתה מספר דרכים יעילות להתמודד עם שיער גוף עיקש. בטרם נרחיב על אפלציה בכלל ועל קורס אפילציה בפרט, נסקר את כל השיטות האחרות שקיימות.

 שיטה ראשונה, או תעזבו אותי בשקט

קבוצה קטנה מאוד של אנשים שהחליטה שטבעי זה הכי והבחירה שלה היא לא לגעת בשום שיערה משיער הגוף שלהם.

אנחנו בהחלט מתרשמים מהנחישות והעמדה הברורה, אך גם מבינים שבאקלים שלנו מעט קשה להתמיד בה, בעיקר לאורך עונת הקיץ.

 שיטת שנייה או איפה קצף הגילוח שלי

את ההיכרות שלנו עם עולם הסרת השיער אנחנו מתחילים בשיטה הפשוטה מכולן – גילוח. נכון, מדובר בשיטה זמינה וזולה, אך התוצאות בהתאם – שירים יד האדם שאין לו כמה שיערות עיקשות במיוחד, שמסרבות לצמוח בצורתן הרגילה אחרי הגילוח.

יעילות השיטה היא יעילות נמוכה – התוצאות לא נשארות יותר מיום וחצי, ישנן שלל תופעות לוואי, ביניהן אותן שיערות עיקשות, גילוח לא אחיד, נקודות אדומות ודלקת עור אפשרית מגילוח מוגזם.

 

 שיטה שלישית או מי לקח את השעווה שלי

שיטה השעווה היא השיטה הראשונה שכולם מתוודעים אליה ברגע שמתחילים לחפש פתרונות מעט יותר מרשימים מגילוח.

שעווה שמצריכה חימום או רצועות שעווה מוכנות –כל אחד והבחירה שלו.

נכון, זה כבר הרבה יותר טוב מגילוח, אך עדיין יש שלל חסרונות, ביניהם הצורך לחכות לשיער שיצמח, הכאב ועוד.

 שיטה רביעית או "דה לייזר"

שיטה הפופולארית ביותר להסרת שיער, שיטה שבה קרן לייזר "פוגעת" בסיב השיער וגורמת לדילולו.

היתרונות הברורים של השיטה, הם שמדובר בשיטה שמבטיחה לנו הסרת שיער לטווח מאוד ארוך אך בין החסרונות של השיטה ישנו כאב פיזי בחלק ממקומות שמטפלים בהם, הצורך לחזור על טיפולים פעם בכמה חודשים וזה שהשיטה אינה מתאימה לכל סוג וצבע של שיער.

 שיטת חמישית או הנה הגענו לשיטת אפילציה

בשיטת אפילציה משתמשים במחט חשמלית מיוחדת (ולכן יש חשיבות גדולה להכשרה של המטפל בשיטת אפילציה) שבעצם עושה סוג של צריבה ומונעת משיערה לגדול, שכן היא משפיעה על השורש שלה.

היתרונות של השיטה שהיא יעילה מאוד ויש לה תוצאות ארוכות טווח, החסרונות שלה שהיא יכולה גרום לכוויות ולפיגמנטציה.

 

 למה שנבחר לעשות קורס אפילציה?

כי לעומת שיטות אחרות, מדובר בשיטה שהיא השיטה היעילה ביותר של הסרת שיער על שטחים קטנים – אותם השטחים העיקשים שלוקח זמן רב לשיטות אחרות לטפל בהם.

אך כמו שציינו, אפילציה דורשת הכשרה ומיומנות רציניים, לכן חשוב למצוא קורס אפילציה איכותי וטוב.

יתרונות

  1. הכשרה מקיפה: הקורס מציע הכשרה מקיפה בנושא הסרת שיער במחט חשמלית ומכסה את כל ההיבטים החשובים כמו מבנה השיער והעור, שלבי צמיחת השיער והגורמים המשפיעים על צמיחת השיער.
  2. התנסות מעשית: שלב העבודה המעשית בקורס אפילציה שלנו, בו התלמידות מגיעות לעבוד על דוגמנית בליווי צמוד של מורה, נותן התנסות מעשית ופרקטית – דבר המעניק ביטחון רב.
  3. למידה על הציוד: הקורס מלמד את הסטודנטיות על הציוד המשמש להסרת שיער במחט חשמלית וכיצד לחטא נכון את המכשירים. בכך, מבטיח שלקוחותיהן יקבלו טיפולים בטוחים והיגייניים – דבר היוצר ביטחון בקרב לקוחות ומוריד חסמים. חשוב במיוחד בתחילת העסק העצמאי של הקומסטיקאית.
  4. תעודת הסמכה רשמית: בסיום הקורס מוענקת לסטודנטיות תעודת מקצוע מבית AcademIX, המעידה על מומחיותן בהסרת שיער במחט חשמלית ומחזקת את אמינותן כקוסמטיקאית בעיני לקוחות.

סיכום

קורס הסרת שיער במחט חשמלית הינו הזדמנות מצוינת לקוסמטיקאיות מתחילות ללמוד את הפרטים הקטנים של שיטת הסרת שיער פופולרית זו. הקורס מכסה את כל הנושאים החיוניים, ממבנה השיער והעור ועד לשיטות הסרת השיער השונות, ומקנה לסטודנטיות ניסיון מעשי בעבודה עם מחט חשמלית.

תוכן קורס

להרשמה

גלריה

שאלות נפוצות

בין אם אין לך שום ידע בקוסמטיקה אבל את רוצה להתחיל, בין אם את קוסמטיקאית מתחילה ובין אם את כבר זמן מה בתחום, הקורס הזה מתאים לכל אחת אשר רוצה לדעת את סודות ההסרת שיער במחט חשמלית מא'-ת' ברמה המקצועית ביותר ולקחת את עצמה ואת העסק שלה צעד קדימה!

אורך הקורס הינו שלושה מפגשים שנפרשים על פני שלושה ימים.

בוודאי!
כמו שאנחנו דוגלים ב-AcademIX, אנחנו פותחים מערכות יחסים ארוכות טווח. לכן גם לאחר סיום הקורס, תהיה לנו קבוצה משותפת בה נתמוך ונענה על כל שאלה או בעיה שתהיה.

בטח! אנחנו ב-AcademIX מאמינים בפרקטיקה נטו. הקורס כולו בנוי ומבוסס על ידע וכלים פרקטיים על מנת שבסיום הקורס כל תלמידה תהיה מוכנה ב-100% על מנת להתחיל לעבוד ולקבל לקוחות לעסק.

שאלה מצוינת – בוודאי!
כל החומר שמועבר בקורס אפילציה (הסרת שיער במחט חשמלית) מבוסס על ניסיון קודם של אור מנהלת האקדמיה ושאר הצוות. אין פה ניחושים, כל שיטה שתלמדו – נכתבה בדם! 

מוזמנת להירשם לניוזלטר שלנו!

אין מה לחשוש - אנחנו שולחים רק דברים מעניינים 🙂 קורסים חדשים שיוצאים, מבצעים שווים, כתבות מעניינות באתר ועוד.

לא בטוחה איזה קורס מתאים לך ?

מוזמנת ליצור איתנו קשר ונעשה שיחת ייעוץ חינמית לחלוטין בה נעזור לך ונגיע ביחד להבנה איזה קורס הוא האידיאלי עבורך.

שירות 24/7

מיותר לציין, אבל כל התלמידות שלנו זוכות לשירות בואטסאפ 24/7 על כל שאלה או בעיה שעולה במהלך ההכשרה וגם לאחריה.

בית הספר שלנו

בית הספר שלנו מכיל כיתת לימוד אחת, באווירה אינטימית ויחס אישי ונמצא בגבעתיים.