BeautIX

לשיחת ייעוץ חינמית!
072-3951029

בניית ציפורניים ארוכות

תוכן עניינים

בניית ציפורניים ארוכות? עולם טיפוח ועיצוב ציפורניים מבוסס על מספר שיטות וטכניקות שונות שלא מתאימות בהכרח לכל אחת ולכן הן קיימות. כל בונות הציפורניים המקצועיות שיש להן ניסיון רב של שנים, יעידו שלא פעם ולא פעמיים, יצא להן לסרב למישהי שביקשה לעשות בנייה ציפורניים ארוכות בשיטה או בצורה שלא מתאימה לציפורן שלה, הסירוב כמובן מגיע מהחשש שזה יכול לפגוע בציפורניים של הלקוחה. לכן בראש ובראשונה עלינו להיות מקצועיות כדי לרכוש את אמונן של קהל לקוחותינו.

יותר טרנדי, יותר מקובל והרבה יותר נשי

בשנים האחרונות אפשר לראות שהטרנד שמוביל בתחום עולם טיפוח הציפורניים הוא, ציפורניים ארוכות מאוד ואכן ישנן לא מעט נשים שמעלות תמונות וסרטונים לרשתות החברתיות שהצורה והאורך פשוט מושלמות עליהן, יחד עם זאת ישנן נשים רבות שזה נראה ממש לא טוב עליהן.
לכן, חשוב לזכור שעיצוב ציפורן ארוכה לא מתאימה לכל אחת ואפילו זה עלול להראות כנטע זר על כף היד. בנוסף, בניית ציפורניים ארוכות מקבלת מעמד בפני עצמה משום שככל שאנו יוצרות ציפורן ארוכה כך עליה להיות חזקה וכמה שיותר טבעית ולא עבה מידי. כדי ליצור צורה מושלמת כזאת חייבים לעשות זאת לפי כללים מסוימים:

  • באם מדובר על ציפורן ארוכה ושפיצית, עלינו לזכור את הצורה השפיצית ניצור על ידי שיוף עם המכונה, לא מקצה העליון של האצבע אל מהשליש השני של הציפורן, תוך כדי שאני מחזיקות על האצבע של הלקוחה. לסיום נעצב עם הפצירה את שפיץ הציפורן בצורה מעודנת יותר.
  • ציפורן ארוכה דורשת תמיכה של חומר, לכן נשים מעט יותר חומר מציפורן קצרה אך לאורך כל הבנייה, נשמור על עובי שלא ייתן תחושה של ציפורן מלאכותית, אלא כול הזמן נשמור על מראה טבעי ככל הניתן.
  • ציפורן ארוכה בהחלט יכולה להיראות טבעית בהנחה ששומרים על עיצוב נכון שמתאים לצורת הציפורן הטבעית שלמטה.

☑️ ליווי להקמת עסק עצמאי כקוסמטיקאית.
☑️ הטיפולים העדכניים ביותר.
☑️ 100% של מקצועיות ופרקטיקה בשטח!
☑️ שירות אישי 24/7 לכל אחת.
☑️ התאמת הקורס האידיאלי עבורך!
☑️ תמיד פה בשבילכם לכל עזרה או שאלה.
☑️ לקבלת ייעוץ ללא כל התחייבות התקשרי עוד היום:
072-3951029

בניית ציפורניים ארוכות

האם לומדים בקורס בניית ציפורניים כיצד ליצור ציפורניים ארוכות?

כן, במהלך הקורס של בניית ציפורניים נלמדות שיטות חדשניות בדגש לבניית ציפורניים ארוכות, בכל מקום ובפרט בחברת ביוטיקס, שתמיד מיישרת קו עם צו האופנה והטרנדים האופנתיים שקיימים בארץ ובעולם.
במהלך הקורס, קיימים שיעורים ייעודים ודגשים מיוחדים, בנוגע לבניית ציפורניים ארוכות בעיצובים וסגנונות שונים. אחד הדברים החשובים ביותר שנלמדים על בניית ציפורניים ארוכות , הוא איכות הציפורניים המלאכותיות שחייבות להיות ללא פשרות וברמה מאוד גבוהה, כמובן שגם באורכים קצרים, אך בפרט בארוכות משום שהן יותר חשופות למכות ולשריטות שיכולות בהחלט לגרום לסדקים שיובילו לשבירתן.

האם הביקוש לבניית ציפורניים ארוכות הוא גדול יותר בשנים האחרונות?

בהחלט, יותר ויותר אושיות רשת בולטות, מתגאות בציפורניהם הארוכות והמסוגננת כהלכה עם כל עיצובי לק משגעים בצבעים שונים, בתוספות של עגילים קטנים, אבני חן, מדבקות, עיצובי אקוואיות ועוד.
ככל הציפורן יותר ארוכה כך יש יותר מקום לציור ולעיצוב מיוחד יותר מאשר בציפורן קצרה וקטנה. בנוסף, צריך להדגיש שעיצוב צורת הציפורן היא לא בהכרח שפיצית או עגולה כפי שאנו רואים בארץ, ביתר מדינות העולם ובעיקר בארצות הברית הגדולה, הרבה מאוד נשים מעדיפות את ציפורניהן בצורה מרובעת.

בניית ציפורניים ארוכות

לסיכום

הדבר שהכי כיף בעולם הטיפוח והיופי שלא קיים אידיאל יופי אחד, אלא, תמיד ישנם אפשרויות נוספות אך מה שיותר כיף זה שיש בעלות מקצוע נהדרות שיודעות ויכולות להגשים את הרצונות של כל אחת ואחת מאתנו. טיפוח הציפורניים אצל נשים הופך מידי שנה להיות פעולה הכרחית ולא סוג של מותרות שניתן לוותר עליו
מוזמנים לקרוא על מאמר נוסף שכתבנו, כמה עולה בניית ציפורניים.

פוסטים קשורים