BeautIX

לשיחת ייעוץ חינמית!
072-3951029

אפילציה תל אביב

תוכן עניינים

מחפשים טיפול אפילציה תל אביב ? הגעתם למקום הנכון.
כשמדברים על טיפולי קוסמטיקה שונים, לרוב טיפולים הקשורים לשיער גוף לא נכללים בקטגוריה – וגם אם כן, ההתייחסות היא לטיפולים פופולריים כמו טיפולי הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער באמצעות טיפולי שעווה ואפילו הצד ההופכי של השתלת שיער לאלה המעוניינים. טיפול אחר ויחסית עתיק שלא מדובר עליו המון הוא טיפול אפילציה למניעה של צמיחת שיער. אז מה זה אפילציה, איך מתרחש התהליך ואיפה עושים אפילציה בתל אביב?

מהי בכלל אפילציה?

נתחיל מהבסיס – מה זה בכלל תהליך האפילציה? וכבן, זהו הליך קוסמטי שמקורו בטיפול רפואי ישן. בתהליך, מחט מוחדרת אל האזור של כל שערה ומחממת אותו עד היווצרות קרישי דם שחוסמים מעבר דם והזנה של זקיקי השערות. כך בעצם היכולת של השערות לצמוח מחדש נפגמת – מה שמוביל לעור חלק משיער ולפתרון יחסית קבוע למי שמחפשים דרך הסרת שיער לצמיתות, כזו קבועה שלא דורשת תחזוק רב.

☑️ ליווי להקמת עסק עצמאי כקוסמטיקאית.
☑️ הטיפולים העדכניים ביותר.
☑️ 100% של מקצועיות ופרקטיקה בשטח!
☑️ שירות אישי 24/7 לכל אחת.
☑️ התאמת הקורס האידיאלי עבורך!
☑️ תמיד פה בשבילכם לכל עזרה או שאלה.
☑️ לקבלת ייעוץ ללא כל התחייבות התקשרי עוד היום:
072-3951029

אפילציה תל אביב

איפה בגוף ניתן לבצע אפילציה?

בגלל שזו שיטה קפדנית ומדויקת היא לוקחת סדרת טיפולים ואינה מסתיימת בטיפול אחד. כל טיפול מתמקד בחלק קטן של העור, שכן השיטה עצמה דורשת מיקוד ודיוק. בעקבות כך, רוב הפעמים השיטה משומשת לטיפולי הסרת שיער מאזור הפנים, פס בטן, בית שחי ואזורים קטנים נוספים. ניתן להשתמש בשיטה זו גם על אזורים נרחבים יותר כמו ידיים ורגליים אך זה יקח הרבה יותר טיפולים וזמן רב יותר להגיע לתוצאה הסופית.

שיטות הסרת שיער שונות

ישנן שיטות רבות ושונות להסרת שיער היום, שיטות כמו שימוש בסכיני גילוח – לחיתוך השערה ולא לתלישתה, סוגי שעווה שונים לתלישת שיער מהשורש, מכשירים שונים לתפיסה ותלישה של שיער, אפילו קרמים כימיים לדילול והסרת שיער הגוף – וכמובן ישנן שלל שיטות הלייזר להסרת שיער. למרות כל האופציות האלה, אפילציה זו שיטה שונה וייחודית יותר, מסיבה פשוטה מאוד – זו לא באמת שיטה להסרת שיער. התוצאה הסופית היא מניעת צמיחה של השיער כך שהשיערות אינן מופיעות והתוצאה דומה לתוצאות של טיפולי הסרת שיער, אבל בסופו של דבר השיטה מונעת מהשערה לצמוח, כך שזה קבוע ולא מתחדש.

היתרונות הרבים של אפילציה כשיטה להסרת שיער

נתחיל מכך שאפילציה זו שיטה רבת שנים. טיפול בצמיחת שיער בשיטה זו התחיל כבר לפני שנים רבות, אך לשימוש רפואי ולא מטעמים קוסמטיים. לאחר מכן, המשיכו לפתח את השיטה עד להגעה למכשירי טיפול קוסמטיים. בעקבות הותק ארוך השנים של השיטה היא בטוחה לשימוש וידועות כל תופעות הלוואי האפשריות שלה – שהן אינן רבות או מסוכנות. מלבד יתרון זה, אפילציה היא שיטה נהדרת להסרת שיער מכיוון שבניגוד לשיטות קבועות יחסית אחרות – כמו לייזר למשל – אפילציה ניתן לבצע גם על שערות בהירות או עור שזוף ללא בעיה. מלבד כל היתרונות האלה ישנו כמובן היתרון הברור – אפילציה מונעת התחדשות של השיער כך שאין צורך בטיפולים מתמשכים או התעסקות מיותרת לכל החיים.

אפילציה תל אביב

תל אביב היא עיר מפותחת ולכן ניתן למצוא המון מכוני אפילציה שם. אפילציה בתל אביב זו לא שיטה סודית או כזו שאינה מוכרת והתחום של אפילציה בתל אביב מפותח ביותר. ניתן למצוא מכוני קוסמטיקה שמציגים טיפולים בשיטה זו, אפילו קוסמטיקאיות יחידניות שמתמחות בשיטה הזו. הכי חשוב בנושא אפילציה תל אביב לזכור שזו שיטה שדורשת המון דיוק ומקצועיות, ולכן גם עם ההיצע הגדול שיש לתל אביב חשוב לבדוק את רמת האמינות והמקצועיות של כל מקום או אדם שמציע טיפולי אפילציה.

אפילציה תל אביב

לסיכום…

אפילציה זו שיטה נהדרת להיפטר משיער לא רצוי, שיטה נקודתית ויחסית מהירה וכמובן כזו המספקת עבודה טובה פעם אחת וחוסכת את הצורך וההוצאות הנדרשות שוב ושוב על תכשירים, טיפולים ומוצרים שונים להסרת שיער.
אפילציה תל אביב אבל לא רק בתל אביב, אנחנו יודעים לתת שירותים לכל הארץ.

פוסטים קשורים